Jak používat parfémy na praní

Jak používat parfémy na praní

Parfémy na praní se používají zpravidla velmi podobně jako aviváže, avšak rozdíl je v dávkování. Doporučené dávkování našich olejů je 5 ml na 4 kg prádla. Je možné zvýšit nebo snížit objem, podle intenzity požadovaného výsledku. V námi doporučeném dávkování je výsledek intenzivní a dlouhotrvající. Prádlo po vyprání můžete nechat volně uschnout nebo vysušit v sušičce a neztratí svou vůni.

 

oleje na praní giovani Odšroubujte víko. parfumy do praní Nalijte plné víko (5 ml) na 4 kg prádla. prací parfumy giovani Vylijte do přihrádky na aviváž. parfémy na praní giovani Můžete nalévat také přímo z lahvičky podle potřeby.

  

Dávkování parfémů na praní:

Do nádobky na aviváž nalijte 5 ml koncentrátu a pračku naplňte ideálně 4 kg prádla. Pokud si nejste jisti objemem či váhou prádla, klidně nalijte pro lepší vůni i více mililitrů parfému na praní. K dávkování můžete použít víčkoGiovani láhve, které odpovídá 5 ml.

U jednorázových vzorků je vhodné přidat celý obsah sáčku. Vzorek má sice objem až 7 ml, ale jelikož jistá část obsahu může zůstat na stěnách obalu, do pračky se dostane menší množství než 7 mililitrů. 

Oleje na praní nedoporučujeme používat k ručnímu praní, jelikož není vhodné, aby parfémy přišly do přímého styku s prádlem. Dávkování má být postupné přes systém pračky, proto se mají oleje lít do nádoby na aviváž. 

Oleje Giovani nepoužívejte mimo určenou nádobku v pračce. Pokud se vám produkt nedopatřením dostane mimo k tomu určenou nádobku v pračce, je třeba rozlitý koncentrát otřít mokrým hadrem.

nelijte parfémy na praní na jiné povrchyNelijte na jiné povrchy.

Dávkování u pračky s automatickým dávkováním pracích prostředků: U tohoto typu pračky vylijete koncentrát do nádobky na aviváž a nastavíte nejmenší dávkování 5 ml/cyklus.

Parfémy na praní se nedoporučuje používat do sušičky, protože to může způsobit fleky na prádle. Použijte jen na vlastní zodpovědnost. Nemusíte se obávat, že prádlo by po vysušení v sušičce ztratilo svou vůni. Parfémy na praní značky Giovani vynikají svojí trvanlivostí aroma a okolností vůči externím faktorům. Čili vůně prádla zůstane zachována i po použití sušičky

Kde ještě mohu použít oleje na praní

Parfémy Giovani lze využít například i při mytí podlah. Do vody přidejte jedno víčko koncentrátu a vaše domácnost bude intenzivně voňavá po dlouhou dobu. 

Také je možné použít oleje na praní Giovani i do vašich aroma difuzérů. Stačí přidat pár kapek do vody v difuzéru a vaše domácnost bude dokonale vonět. Nepoužívejte k tomuto účelu neředěný koncentrát bez použití vody.

Co když chci, aby moje prádlo vonělo ještě intenzivněji

To, jak dlouho a intenzivně voní naše prádlo, závisí také na tom, z jaké látky je dané oblečení. Na bavlněných a hrubších tkaninách je vůně intenzivnější a trvanlivější, jelikož větší gramáž tkaniny dokáže absorbovat větší množství esencí parfému. Výborně vynikne zejména na bytových textiliích jako deky, ručníky, osušky, ložní povlečení, závěsy nebo dekorativní povlečení polštářů. Parfémy na praní jsou vhodné i na ty nejjemnější textilie jako hedvábí a kašmír či sportovní oblečení.

Naše produkty si můžete užívat neustále a kombinovat různé vůně. Jsou veganské, netestované na zvířatech a vysoce bezpečné.

voňavá náhrada aviváže Giovani