Velkoobchodní spolupráce

Spolupráce s kamennými prodejnami

Chtěli byste nabízet nejkvalitnější a nejžádanější parfémy na praní na trhu nebo třeba vonné svíčky s nejvyšší koncentrací parfemace na trhu ve vašem kamenném obchodě?

Kontaktovat
Spolupráca kamenná predajňa

 

Giovani® je registrovaná ochranná známka a naše výjimečné produkty jsou tím nejlepším, co můžete na trhu najít. Giovani® je nejrychleji rostoucí značkou parfémů pro praní na trhu nejen u nás, ale i v okolních zemích. Žádné značce v tomto odvětví se nezdařil za její první rok, nebo například rok a půl, tak prudký růst, vybudování odbytu, dobré pověsti či zájmu (nejen zákazníků) jako značce Giovani®. A nadále postupujeme i vylepšujeme. S námi máte jistotu, že uspějete.

Naše produkty budou díky zajímavému a luxusnímu designu velkým lákadlem pro všechny vaše zákazníky. Produkty stavíme v první řadě na vysoké kvalitě a účinku, proto se k vám zákazníci budou vracet tak, jak se vracejí stále ve větších počtech i k nám. Vaši zákazníci budou po prvním přivonění našich vůní u vás s jistotou i vašimi kupujícími. Nabízejte to nejlepší na trhu. Vrátí se vám to několikanásobně ve formě spokojených a pravidelných zákazníků.

 

Spolupráce jednotka v kvalitěJednotka v kvalitě na trhu

Nejžádanější značkaRegistrovaná ochranná známka a nejžádanější značka

Spolupráce počet vůníV nabídce až 13 vůní parfémů na praní

Spolupráca vonné svičkyAž 9 druhů vonných designových vonných svíček

Spolupráce doručeníDoručení do 24 hodin

Spolupráce žádné výpadky zbožíŽádné výpadky zboží

 
Kontaktujte nás mailem na velkoobchod@giovani.sk a poskytneme vám podrobnější informace.