Srovnání vůní Giovani

Vnímání vůně a obliba určité konkrétní vůně může být velmi subjektivní záležitostí. Proto není reálné, abychom vám přesně doporučili jednu nejlepší nebo nejoblíbenější vůni z celé nabídky. Reálně platí, že každý z tisíců našich zákazníků si najde svého jiného favorita mezi těmito vůněmi, a to i na základě svého subjektivního vnímání. Většině zákazníků se každopádně líbí všechny naše vůně. Je asi nejlepší vyzkoušet všechny a najít si ty své favority.

Připravili jsme pro vás tabulku srovnání vůní, která vám může trochu pomoci při výběru. V tabulce jsme ve sloupci "Názory zákazníků" stručně shrnuli převažující názor v recenzích a tisících komentářů na Facebooku pod našimi příspěvky, fotkami a reklamami. Toto naše zhodnocení obsahuje nejčastěji se vyskytující subjektivní pohledy našich zákazníků na jimi vyzkoušené jednotlivé vůně značky Giovani.

 

Co se týká intenzity vůní, tak toto nelze nějak číselně nebo škálovitě uvést, protože samotné vnímání intenzity může být ovlivněno množstvím faktorů, jako je například subjektivní vnímání, síla a stav čichu člověka, druh pračky, věk či modernost pračky, typ zvoleného programu praní, počet a trvání otáček bubnu pračky, intenzita sušení v sušičce, velikost místnosti, větrání, druh a typ prádla, jeho tloušťka, použité množství oleje na praní a podobně. Obecně ale platí a v recenzích se prakticky neustále vyskytuje názor, že naše parfémy na praní voní intenzivně a jsou považovány za nejlepší na trhu. Prádlo bude po vyprání parfémy Giovani vonět dokonce i po osušení v sušičce, a to potvrzují i zkušenosti našich zákazníků a jejich recenze.

 

Jak jsme si dali na vývoji vůní Giovani záležet

 

Během dlouhých příprav, zkoumání esencí a následného vývoje vůní, který trval více než 9 měsíců, jsme začátkem roku 2022 otestovali v prvním kole více než 30 různých italských značek parfémů na praní. Následně jsme testovali i všechny značky prodávané na Slovensku a v Čechách. Tyto testy jsme dělali proto, abychom vyvinuli produkt, který budeme považovat za nejlepší na trhu nejen my, ale také naši zákazníci. Chtěli jsme dosáhnout toho, aby byly naše parfémy charakteristické intenzivní a trvanlivou vůní, která bude výrazná i po osušení prádla v sušičce a také po několika týdnech od vyprání. Zaměřili jsme se zejména na vysokou kvalitu. Vývoj a výroba kvalitního parfému sice trvala dlouho, ale vyplatilo se a jsme rádi, že vám můžeme nabízet produkty, se kterými jste maximálně spokojeni. V sortimentu máme všechny základní typy aromat, takže z našich vůní si vybere každý. Prohlédněte si naši stručnou srovnávací tabulku produktů a vyberte si ty vůně, které vám vyhovují nejvíce.