Výhody parfémů na praní

Přečtěte si, jaké jsou výhody parfémů na praní Giovani oproti běžným avivážím na praní.

výhody olejů na praní

 

Proč parfémy na praní

Trh nám nabízí spoustu různých čisticích prostředků s různým příslibem. Ne vždy jsou však produkty tak účinné a výjimečné. Je vhodné zvážit, jaký prací prostředek zvolíte. Dovedete si představit, že by prádlo po vyprání vonělo ještě několik dní? Výjimečné a intenzivní vůni se může těšit také vaše domácnost a nejen oblečení. Přesně proto jsme vyvinuli parfémy na praní značky Giovani. První výhodou našich olejů na praní je trvanlivá a intenzivní vůně. Aromata jsou většinou inspirovaná značkami světových parfémů, což je naší další předností. Není nutné použít parfém, pokud máte své prádlo vyprané v oleji na praní značky Giovani. Při používání našich produktů se praní stane zážitkem a nikoli nudnou povinností. Po praní s použitím běžné aviváže oblečení nevoní již při prvním kontaktu po vyjmutí z pračky. Běžné prací prostředky obsahují slabé aroma bez vonných esencí, proto je prádlo bez jakékoli vůně.proč oleje do praní Giovani

Trvalá vůně i po sušení v sušičce

Další výhodou parfémů na praní značky Giovani je, že po vyprání prádla můžete použít sušičku a oblečení neztratí nabytou vůni. Jsou odolné vůči externím faktorům a na prádle vydrží dlouhodoběji.

Velkou výhodou parfémů Giovani je, že nezanášejí pračku, nezanechávají mazlavý povlak a skvrny na oblečení. U některých avivážových prostředků to nemůžeme tvrdit. Běžná aviváž se může při přehnaném dávkování za účelem dosažení vůně prádla usadit v pračce, což podporuje vznik plísní a bakterií. Toto se při používání pracích olejů nemůže stát, jelikož dávkování pracích olejů je v porovnání s dávkováním běžné aviváže mnohem nižší. 

 

Složení šetrné k pokožce

Jejich použití je vysoce bezpečné, protože neobsahují žádné látky, které by mohly škodit pokožce. Velmi zajímavým faktem je srovnání s klasickými parfémami, které se používají přímou aplikací na tělo. Při nošení oblečení, které bylo vypráno v parfému na praní, se dostane do styku s pokožkou mnohem menší množství vonných látek, než při použití běžného parfému přímo na tělo. I proto je používání olejů pro praní výhodné a šetrné.

Naše produkty byly vyráběny v Evropě s nejvyšším důrazem na kvalitu. Při výrobě byly použity ty nejkvalitnější vonné esence na trhu. Díky tomu se můžeme pyšnit výjimečně intenzivní a dlouhotrvající vůní oblečení po vyprání s použitím našich parfémů na praní.

Parfémy na praní Giovani jsou veganské, neobsahují dioxan, SVHC, parabeny, PBT/vPvB látky, těžké kovy, znečišťující rezidua, mikroplasty ani nanolátky.

 

Další výhodou používání olejů do praní jsou antistatické a antimačkavé účinky, díky kterým bude vaše oblečení po vyjmutí z pračky poddajnější, měkčí a není nutné oblečení po oprání žehlit. Avivážový prostředek obalí vlákna textilie, i díky čemuž se nám zdá naše prádlo hebké. Tímto procesem však materiál ztrácí svoji savost a prodyšnost. U olejů na praní tento princip funguje jinak. Oleje na praní textilie tímto způsobem neznehodnocují.

Klasická aviváž by se neměla používat při praní prádla, jehož hlavní funkcí je odvádění potu nebo vsakování tekutin. Např. funkční sportovní oblečení, ručníky a utěrky či spodní prádlo. U parfémů na praní toto neplatí. Jsou vhodné také pro sportovní oblečení.

 

Vysoká kvalita a jedinečnost parfémů Giovani

V neposlední řadě je absolutní inovací parfémů na praní Giovani jejich luxusní a designový obal, který přidává tomuto výrobku naprostou jedinečnost. V domácnosti už nemusíte tuto designovou láhev skrývat, tak, jak to bývá u průmyslových lahví aviváží, které určitě nepomáhají vzhledu vaší koupelny.

Naše oleje jsou vyrobeny z 100% přírodních vonných olejů a netestovány na zvířatech. Neobsahují žádné karcinogenní látky a splňují všechna nařízení a normy Evropské unie.

 

kvalitné parfémy na praní Giovani