Alternativní aplikátor - pumpička na láhev parfému na praní

29 Kč
Skladem (>5 ks)

Pumpička je alternativou k běžnému způsobu dávkování parfému na praní, kdy se tekutina nalévá hrdlem lahvičky ošetřené redukcí do odměrky nebo přímo do nádobky na aviváž.

Detailní informace

VŮNĚ INSPIROVANÉ SVĚTOVÝMI ZNAČKAMI PARFÉMŮ
VŮNĚ INSPIROVANÉ SVĚTOVÝMI ZNAČKAMI PARFÉMŮ
VOŇAVÁ NÁHRADA AVIVÁŽE
VOŇAVÁ NÁHRADA AVIVÁŽE
Neobsahují přísady, které škodí pokožce
Neobsahují přísady, které škodí pokožce
Doprava zdarmaEXPRESNÍ DOPRAVA ZDARMA
EXPRESNÍ DOPRAVA ZDARMA
při objednávce nad 1350 Kč

Detailní popis produktu

Přiobjednejte si k parfému na praní i tuto designovou pumpičku za symbolickou cenu. Značka Giovani® vám umožňuje vybrat si způsob, jakým budete naše parfémy na praní do nádobky na aviváž aplikovat:

 • Klasický způsob – nalít parfém do odměrky a poté do nádobky na aviváž, případně přímo do nádobky na aviváž. Hrdlo láhve má na okraji redukci, takže nalévání je postupné a kontrolované. O tento způsob aplikace zakoupením pumpičky nepřijdete. Odměrku máte od nás vždy grátis. Pumpičku můžete, ale nemusíte používat.
 • Alternativní způsob – zakoupením tohoto aplikátoru budete moci vůně do prádla Giovani aplikovat z lahvičky také pomocí pumpičky, kterou můžete dočasně nebo trvale připevnit k lahvičce.

Pumpička na parfém do praní Giovani

 

Použití:

 

 • Odšroubujte uzávěr z lahvičky parfému, tj. jednoduše otevřete lahvičku.
 • Opatrně odstraňte bílou plastovou redukci, například pomocí manikúrních nůžek.
 • Pomalu vložte pumpičku do lahvičky. Pokud jste si objednali menší velikost parfému než 500 ml, zkraťte předem trubičku pumpičky na požadovanou délku.
 • Zašroubujte pumpičku do lahvičky.
 • Hotovo. Parfém na prádlo je připraven k aplikaci do nádobky na aviváž nebo odměrky pomocí praktické pumpičky. Pumpičku můžete na lahvičce ponechat trvale. V případě potřeby po použití otřete špičku pumpičky suchým kapesníkem.

 

Jedno stisknutí pumpičky představuje 1,25 ml aplikované tekutiny parfému na praní. Běžné dávkování našich parfémů na praní je 5 ml na 4 kg prádla. Takže jedna dávka představuje 4 stisky pumpičky.

Pumpička je vhodná pro všechny velikosti lahví parfémů na praní Giovani®.

 

 

 

Pokud si tuto pumpičku objednáte, bude v zásilce uložena samostatně. Na láhev parfému na praní si ji nasadíte sami a kdykoli. Parfém na praní můžete také aplikovat do odměrky nebo přímo do nádobky na aviváž tradičním způsobem, pokud pumpičku nenasadíte na lahvičku. Budete si tedy sami moci vybrat způsob aplikace, který vám bude nejlépe vyhovovat.

 

  Giovani® - specialista na vůně

  Giovani® je exkluzivní značka, která se zaměřuje a specializuje na vůně. Ve společnosti Giovani® vytváříme své produkty vždy podle vůní nejlepších světových značek parfémů a buď se jejich vůněmi jen inspirujeme, nebo vytváříme aroma právě podle těchto vůní.

  Parfémy na praní Giovani® jsou naším hlavním produktem. Při jejich vývoji vždy dbáme na to, abychom zajistili co nejvyšší kvalitu, intenzitu a trvanlivost vůní. Sortiment jsme vytvořili tak, aby si každý mohl najít parfém podle svého vkusu. V nabídce naší značky jdou sladké, svěží i kořeněné vůně.

   

  Giovani - specialista na vůně
  5
  2x
  4
  0x
  3
  0x
  2
  0x
  1
  0x
  Nevyplňujte toto pole:
  5
  H Avatar autora | 14.3.2024
  Super, jsem ráda, že jste to přidali do nabídky.
  5
  D Avatar autora | 1.3.2024
  šikovná věcička, hned jsem si dokoupila

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: