Vlněné kuličky do sušičky na prádlo

329 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ručně vyráběné ze 100% přírodní ovčí vlny ze slovenských farem. Nejvyšší kvalita na trhu.

Detailní informace

VŮNĚ INSPIROVANÉ SVĚTOVÝMI ZNAČKAMI PARFÉMŮ
VŮNĚ INSPIROVANÉ SVĚTOVÝMI ZNAČKAMI PARFÉMŮ
VOŇAVÁ NÁHRADA AVIVÁŽE
VOŇAVÁ NÁHRADA AVIVÁŽE
Neobsahují přísady, které škodí pokožce
Neobsahují přísady, které škodí pokožce
Doprava zdarmaEXPRESNÍ DOPRAVA ZDARMA
EXPRESNÍ DOPRAVA ZDARMA
při objednávce nad 1350 Kč

Detailní popis produktu

Pokud je produkt právě vyprodán, tak zde naleznete informaci o naskladnění:

Naše kuličky do sušičky jsou vyráběny ručně z výběrové ovčí vlny ze slovenské farmy. Materiál je tedy omezen a také není možné vyrobit stovky kusů koulí týdně, jelikož se vyrábějí ručně. Jedná se díky tomu o produkt top kvality. Nejde o kuličky masové výroby s umělým vnitřkem, jaké lze běžně koupit v obchodech, ale o skutečně 100% ovčí vlnu. Doporučujeme proto být přihlášen při zájmu na hlídání naskladnění a notifikační email vám přijde ihned po naskladnění. Doporučujeme kuličky objednávat hned jak jsou skladem, protože vždy se ty stovky kusů vyprodají za pár dní ☺️. Děkujeme.

Vlněné kuličky do sušičky značky Giovani® se používají zejména k urychlení sušení prádla, k jeho změkčení jako přirozená náhrada aviváže nebo třeba i pro provonění prádla za pomoci pár kapek parfému na praní nakapaných na kuličky. Míčky prádlo mechanicky rozvrství a tím zlepšují cirkulaci vzduchu v sušičce a zkracují dobu sušení. Kvalitnější produkt tohoto druhu na trhu nenajdete, a to díky tomu, že naše kuličky do sušičky jsou vyráběné ručně z výběrové ovčí vlny ze slovenských farem a neobsahují žádné další látky, pouze čistou ovčí vlnu. Klasické textilní či umělé koule do sušičky obsahují chemické látky, které mají prádlo změkčit, ale naše kuličky ze 100% vlny to dokážou i bez toho, a to přirozenou cestou. Přečtěte si níže podrobnosti o všech výhodách tohoto výjimečného produktu vyrobeného na Slovensku, protože jich celá řada.

 

 • snižují statický náboj prádla a jeho mačkavost
 • zkracují dobu sušení a tím šetří až 30 % energie
 • pomáhají odstraňovat z prádla chlupy a vlákna domácích zvířat
 • usnadňují práci s žehlením
 • vlna je antibakteriální a protiplísňová
 • při sušení v sušičce přirozeně změkčují prádlo a plní tedy funkci aviváže
 • pohlcují vlhkost prádla
 • díky kompletně vlněnému materiálu zajišťují menší hlučnost v procesu sušení
 • použitelné s jakoukoli barvou prádla
 • opakovaně použitelné, prakticky doživotní používání (oficiálně uvádíme, že vydrží až 1 500 cyklů sušení)
 • řada environmentálních přínosů
 • doporučeno i pro lidi s citlivou pokožkou a malé děti
 • neplesniví, proto se mezi sušeními mohou nechat v bubnu sušičky
 • ruční výroba
 • jsou plně kompostovatelné
 • koupí slovenských koulí do sušičky namísto různých umělých či novozélandských a jiných kuliček podporujete slovenské farmáře

 

Použití kuliček do sušičky

 

Použití:

Vlněné kuličky vložte do sušičky na prádlo spolu s čerstvě vypraným prádlem a zapněte požadovaný program. Po ukončení programu vyjměte vlněné kuličky a nechte je samovolně uschnout. Po použití je také můžete nechat v sušičce s pootevřenými dvířky.

Čím více vlněných míčků vložíte do sušičky, tím rychleji bude prádlo suché. V ideálním případě se doporučuje při sušení v sušičce používat 2 - 6 kuliček. Vlněné koule Giovani® díky své vysoké kvalitě a složení z pravé 100% ovčí vlny zvyšují efektivitu sušení na maximum i při použití menšího počtu kuliček.

Lze je používat opakovaně. Oficiálně vydrží až 1 500 sušících cyklů. (Neoficiálně vydrží celý život. I to je výhoda, pokud je takový produkt složen z pravé ovčí vlny výběrové kvality).

Nemáte sušičku? Nevadí. I u vás najdou koule do sušičky Giovani® své uplatnění. Po vyprání je na chvíli vložte do koše s vypraným prádlem. Kuličky budou účinně pohlcovat vlhkost i během „čekání“ na pověšení prádla.

 

100% OVČÍ VLNA

 

TIP: Nakapejte pár kapek parfému na praní Giovani® na vlněné koule před zapnutím sušičky. Prádlo bude vonět ještě více.

Parfém nechte do kuliček dobře vsáknout a teprve poté je vložte do sušičky. Samotné parfémy na praní Giovani® jsou tak intenzivní, že vydrží i sušení v sušičce a prádlo svou vůni nabytou při praní neztratí. Ale pokud ji přece jen chcete ještě více zintenzivnit, nebo pokud parfém při praní vůbec nepoužíváte, můžete jej použít spolu s vlněnými kuličkami v sušičce. Můžete jen získat. Prádlo bude voňavé a měkké, protože naše kuličky nahradí i aviváž.

Obdržíte jednu černou kuličku a jednu čistě bílou. Parfémy nakapané na kuličky do sušičky můžete střídat i na individuálních kusech. Vůně se však tímto postupem mohou mírně promíchat a nemusí být dokonale jedinečné. Rozdíl je ale skoro nepostřehnutelný. Je ale ideální používat stejnou vůni vždy na stejnou kuličku. 

Kvalitní koule do sušičky prádla

 

Přírodní vlněné kuličky do sušičky

 

Složení: 100% přírodní nebělená slovenská ovčí vlna (žádné chemikálie, žádná plnidla, žádné syntetické látky)

Obsah balení: 2 kusy vlněných kuliček do sušičky

Hmotnost: 40 g (+-2 gramy)

Péče:

Pokud se na povrchu kuliček vytvoří malé žmolky, odstraňte je nůžkami nebo odstraňovačem žmolků. Každopádně se na kuličkách Giovani® netvoří žmolky v takové míře jako na běžných a méně kvalitních kuličkách do sušičky.

PROCES VÝROBY

Kuličky se vyrábějí ručně metodou mokrého plstění (zpracování vlny pomocí teplé vody a mýdla).

Postup, jakým se tento produkt vyrábí, vám v dalších řádcích přiblíží samotný výrobce ze slovenské farmy: „Míčky do sušičky Giovani® vyrábíme ručně z domácí ovčí vlny. Prvním důležitým krokem při jejich výrobě je stříhání ovcí, při kterém se musí dbát na okamžité oddělení kvalitní a málo znečištěné vlny. Ostříhanou vlnu následně ručně vypereme v teplé vodě, aby se z ní odstranily rozpustné nečistoty a lanolin. Vypraná vlna se několik dní suší na slunci na pevných sítech. Hrubé nečistoty a znečištěnou nezpracovanou vlnu používáme do vyvýšených záhonů nebo na kompost. Pokud potřebujeme jen malé množství vyčesané vlny, použijeme ruční bubnovou česačku. Při větším množství vlny již používáme velké strojní česačky na farmě Roziak ve Zvolenu nebo ve Vlnářské manufaktuře nedaleko Krupiny. Zde ze zbytků vlny vyrábějí vlněné pelety, které se používají jako hnojivo pro záhony. Česáním vznikne tzv. mykaná vlna, kterou již dále ručně stáčíme do tvaru koule o hmotnosti 40 gramů. Vlněnou kouli nejprve jehlou na plstění rovnoměrně vytvarujeme a poté plstíme v mýdlové vodě. Po vyschnutí musíme kuličku ještě upravit do požadovaného tvaru a odstranit z ní zbytky suché trávy a černé vlny. Nyní je míček konečně připraven na prakticky nekonečný život v sušičce na prádlo.“

 

Míčky do sušičky Giovani Kvalitné loptičky do sušičky

TOP výrobek na trhu s míčky do sušičky

Další produkt ze sortimentu značky Giovani®, o kterém lze říci, že je nejlepší na trhu. Vyšší kvalita produktu tohoto typu se na trhu fakticky nedá najít. Kuličky do sušičky Giovani® se vyrábějí ručně z kvalitní výběrové ovčí vlny ze slovenské farmy a neobsahují nic jiného než čistou ovčí vlnu.

Kvalita, která by si zasloužila i vyšší cenovku

Na trhu najdete i levnější koule do sušičky. Ty se ale ani zdaleka nemohou srovnávat s kuličkami do sušičky značky Giovani®. V tomto případě se vyplatí připlatit si za kvalitu. Vydrží nesrovnatelně déle a jsou účinnější při samotném sušení i při použití s parfémy na praní Giovani®.

kvalita koulí do sušičky Giovani

EKOSTOPA

 • kuličky jsou vyrobeny ze 100% ovčí vlny vyprodukované a zpracované na středním Slovensku
 • místní produkce vlny minimalizuje emise potřebné pro její přepravu z jiných částí světa
 • extenzivní chov ovcí na malých farmách zajišťuje zachování vzácných biotopů
 • prodejem ovčí vlny z místních farem se zvyšuje finanční soběstačnost zemědělců
 • odpad ze zpracované vlny se zpracovává na pelety, které slouží jako bio hnojivo pro místní zahrádkáře
 • ovčí vlna je kompostovatelná
 • výrobek splňuje kritéria ZeroWaste produktu
 • výrobek má prakticky neomezenou životnost - bez obsahu jakýchkoli chemických látek

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koule do sušičky
##obsession-violet!250:
Položka byla vyprodána…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JO Avatar autora | 1.4.2024
Výborný produkt,jako vše od Giovani. Teď se těším na novou vůni, určitě bude super.
5
P Avatar autora | 20.3.2024
Opět velmi kvalitní produkt.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: