Co je parfém na praní

V dnešní uspěchané době, kdy se snažíme udržet krok s rychlým tempem života, je důležité mít voňavé a svěží prádlo, které nám dodává pocit pohody a čistoty. Praní s parfémy na praní Giovani přináší novou dimenzi do naší každodenní péče o oděvy a domácnost.

Nová dimenze praní s parfémy na praní

 

Parfémy na praní, také známé jako oleje na praní, jsou novým trendem v oblasti pracích prostředků. Tyto vůně jsou speciálně vyvinuty tak, aby dodaly vašemu prádlu a oděvům příjemnou a intenzivní vůni, která vydrží mnohem déle než tradiční aviváže. S jejich pomocí můžete mít voňavé prádlo a voňavou domácnost bez potřeby používat aviváž. Výhodou je také jejich použití v malém množství a péče o vaše oblečení.

Giovani® je exkluzivní značkou parfémů na praní a dalších voňavých produktů. Parfémy na praní Giovani®, narozdíl od některých konkurenčních produktů, neškodí vaší pokožce. Jsou vyrobeny v EU používajíc jen ty nejkvalitnější suroviny vonných esencí. Díky 100% přírodním vonným olejům, které jsou základem Giovani® parfémů na praní, získáte výjimečnou vůni, která vydrží po celou dobu nošení oblečení. Navíc, Giovani® parfémy neobsahují žádné karcinogenní látky a jsou v souladu se všemi normami Evropské unie.

Parfémy na praní Giovani® jsou netestovány na zvířatech, což znamená, že jsou zodpovědné i vůči životnímu prostředí. Nezanechávají na prádle povlak, vytvářejí dlouhotrvající vůni pro vaše oblečení a prádlo, nebarví a jsou dobře rozpustné ve vodě. Parfémy na praní Giovani® jsou veganské, neobsahují dioxan, SVHC, parabeny, PBT/vPvB látky, těžké kovy, znečišťující rezidua, tenzidy, nanolátky ani mikroplasty. Více informací o složení uvádíme přímo u produktů v části „Podrobnosti“ nebo na samotné etiketě každého produktu.

 
 

Každý parfém do praní Giovani® je jedinečnou vůní, která dodává vašim oděvům nezapomenutelnou a dlouhotrvající vůni. Jsou inspirovány značkami luxusních světových parfémů. Díky vysoké koncentraci vonných esencí stačí malé množství a prádlo bude voňavé několik týdnů. Jsou vhodné na všechny druhy textilií, jako sportovní oblečení nebo i hedvábí. Parfém na praní jednoduše nalijte do nádobky na aviváž místo aviváže.

Parfémy na praní Giovani® můžete použít nejen při praní, ale také jako čistič podlah. Stačí přidat jeden víček do vody a vaše domácnost bude voňavá po dlouhou dobu. Také můžete parfémy použít i v aroma difuzérech. Stačí přidat pár kapek do vody a vaše domácnost bude krásně voní.

 

parfém na praní

Jak vznikl parfém na praní

Kde jinde by měl vzniknout produkt tohoto typu, jako v zemi známé svojí bohatou parfumérskou historií. Itálie je známá svým smyslem pro estetiku, módu a luxus, což se přirozeně promítá také do péče o domov a oblečení. Jelikož Itálie je dodavatelem těch nejkvalitnějších vonných esencí, stala se i rodištěm prvních parfémů určených do praní.
První náznaky používání vůní k praní lze sledovat až do středověku, kdy se esenciální oleje a vonné byliny přidávaly do vody k praní prádla, aby je osvěžily a zároveň dodaly jemnou vůni. V období renesance tehdejší mistři parfumérství začali experimentovat s různými kombinacemi vůní, aby vytvořily unikátní esence pro šlechtu a vyšší společnost. Vůně na praní se staly důležitou součástí každodenního života. Nejčastěji se používaly esence z květin, citrusů a vzácných dřevin.
S příchodem průmyslové revoluce a rozvojem chemického průmyslu v 19. století se výroba parfémů na praní stala dostupnější širším masám. Ve 20. století se parfém na praní stal běžnou součástí domácností. Dnešní trh parfémů na praní je v Itálii již přehuštěný a plný různých přípravků různé kvality. V Giovani® jsme se při vzniku naší značky rozhodli vyvinout vlastní receptury, abychom měli kvalitu pod kontrolou a mohli tak vytvořit ty nejlepší produkty na trhu parfémů na praní.
 

Jaký je rozdíl mezi běžnou aviváží a parfémem na praní?

Parfémy na praní mají mnoho výhod. Naše značka nabízí ty nejkvalitnější produkty. Jejich použití je snadné a pohodlné. Stačí přidat pár kapek parfému do pračky spolu s vaším oblečením a nechat pračku provést svou práci.

Po vyprání budete mít voňavé prádlo, které vám dodá pocit svěžesti a čistoty. Rozvoniavat bude i několik týdnů. Parfémy na praní Giovani® se používají v malém množství 5 ml/4 kg prádla, což nezatěžuje pračku tak jako použití velkého objemu aviváže.

Parfémy na praní Giovani® nabízejí širokou škálu vůní, takže si můžete vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. V sortimentu značky naleznete například svěží Passion blue, sladkou Bubble pink nebo limitované edice, ze kterých zmíníme výjimečnou Red cashmere. Vaše prádlo bude vonět okouzlujícím způsobem.

Parfémy na praní jsou také náhradou za aviváž. Některé aviváže mohou obsahovat chemikálie, které mohou dráždit citlivou pokožku. S parfémy na praní Giovani® se nemusíte obávat těchto problémů, protože jsou šetrné k pokožce a zároveň poskytují příjemnou vůni.Jak si vybrat parfém na praní

Parfém na prádloZ naší nabídky parfémů do praní si každý najde svého adepta, ne-li hned více. Většina zákazníků tvrdí, že jim voní všechny nebo skoro všechny a vůně parfémů na praní proto střídají. Pro začátek doporučujeme prohlédnout si naši tabulku srovnání vůní, kde si můžete vůně důkladněji porovnat a vybrat. V nabídce máme také sadu vzorků parfémů na praní. Vyzkoušíte tak všechny a najdete pro vás ty nejvhodnější. K balíčku vám přibalíme letáček, ve kterém si umíte barevně vyznačit která vůně je vašemu „čichu“ nejbližší.

Vyzkoušejte novou dimenzi praní s parfémy na praní Giovani® a objevte tyto nádherné vůně, které provoní nejen prádlo, ale i celou domácnost. Už nikdy se nebudete muset obávat, že vaše prádlo nebude dostatečně voňavé. S parfémy na praní Giovani® získáte řadu výhod, včetně dlouhotrvající vůně, která vám dodá pocit svěžesti a pohody.